
Повітряний клапан Presto-PS зовнішня різьба 3/4, в упаковці - 10 шт. (AV-0134)
1 124,20 ₴
- В наявності
- Код: AV-0134
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Повітряний клапан Presto-PS (AV-0134) застосовується для побудови систем крапельного зрошення. Призначений для стравлювання повітря із системи водопостачання. Встановлюється в найвищій точці магістралі, де зазвичай і накопичується повітря. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає спеціальних навичок. Адаптер виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету, перепадів температури.
Переваги
- Виготовлені з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне різьбове з'єднання;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з використання повітряного клапана:
- Вкрутити клапан у перехідник або трійник із внутрішнім різьбленням 3/4" у розрив магістральної труби;
- Подати воду в систему;
- Відкрити клапан;
- Стравити повітря до появи води та закрити клапан.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,083 кг кг |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різі | 19 мм (3/4&54) |
| Застосування | для відведення повітря із систем поливу |
| Об `єм | 0,00029 м? |
| Об'ємна вага | 0,074 кг/м? |
| Особливості | рекомендується встановлення в найвищому місці магістралі |
| Тип | повітряний клапан |
| Паковання | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 124,20 ₴
