
Комплект обприскувач акумуляторний IGNIS 12л та турбо-насадка Grad
2 174 ₴
- В наявності
- Код: 34920-3
- +380 (97) 310-76-16
Обприскувач садовий Ignis 12л (акумуляторний)
Витрата рідини становить 3,1 л/хв, за одну повну заправку бака на 12 л можна обробити до 700 м2.
Заряду акумулятора вистачає на 5 годин безперервної роботи. У стандартному режимі обробки заряду вистачає в середньому на 10-12 повних заправок обприскувача. Акумулятор розрахований на 3-5 років. Надалі його можна придбати окремо.
Обприскувач оснащений вольтметром, який відображає скільки залишилося заряду акумулятора.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• об'єм – 12 л
• довжина шланг – 115 см.
• довжина вудки – 110 см.
• вага порожнього обприскувача – 5,5 кг
• акумулятор – 12 В-8Ач
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• форсунки – 4 шт, (стандартна, подвійна, економ, «парасолька»)
• зарядний пристрій,
• фільтр-сітка на заливну горловину,
• телескопічна вудка,
• кран.
Турбонасадка для акумуляторного обприскувача - це додатковий пристрій, який перетворює обприскувач на потужний розпилювач за допомогою вбудованої повітряної турбіни, що створює інтенсивний та рівномірний потік рідини.
Вона збільшує продуктивність та швидкість обприскування, дозволяє глибоко проникати у крони дерев та обробляти важкодоступні ділянки, забезпечуючи якісне покриття.
Переваги:
Забезпечує рівномірне покриття поверхні рослини при розпиленні, навіть у щільних посадках або при густому листі.
Завдяки більш точному та ефективному розпорошенню зменшується витрата робочої рідини при збереженні якості обробки
Турбоефект дозволяє обробляти рослини на відстані, не підходячи до них впритул - особливо зручно для високих культур або дерев
Дві насадки для розпилення
Характеристики:
Торгова марка: Grad
Маса нетто: 1.8 кг
Гарантія: 12 місяців
Технічні характеристики
Виробник
Grad
Країна виробника
Китай
Колір
Зелений
Матеріал корпусу
Пластик
Тип
Акумуляторний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ignis |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 174 ₴




