
Комплект обприскувач акумуляторний Forte CL-16A та турбо насадка Grunhelm CF-107E
2 178 ₴
- В наявності
- Код: 37344-1
- +380 (97) 310-76-16
Акумуляторний обприскувач Forte CL-16A – один із найкращих представників у своєму роді. Проектуючи цю модель, розробники та виробник постаралися на славу – апарат успішно поєднує у собі всі найкращі характеристики обприскувачів. Вийшов еталонний обприскувач мрії, ще й за цілком доступною ціною. Експерти дачного ремесла, професійні садівники і просто любителі обприскувати зелені насадження, що близько ростуть, гідно оцінять всю красу і відмінні риси пристрою.
Місткий бак з об'ємом 16 літрів, невеликі габарити і ергономічний дизайн вдало втілені в легкому апараті, експлуатація якого не складе особливих труднощів. Конструкція розроблена таким чином, щоб робота з обприскувачем була максимально зручною для користувача. Збалансований розподіл ваги, зручні регульовані шлейки для кріплення на плечах, забезпечать тривалу роботу та відсутність втоми – для тривалої обробки великих площ та досягнення найкращих результатів.
Акумулятор ємністю 8 Ач забезпечить користувача роботою тривалістю до 4 годин, а робочий тиск 2-4 бар та система дозування розпилення дозволять чітко контролювати процес обприскування, економно витрачаючи використовуваний препарат. Автоматичний насос позбавить необхідності нагнітати тиск у пристрої вручну.
Обприскувач комплектується зарядним пристроєм, мірною склянкою для точного дозування препарату та розпилювальною трубкою з трьома змінними соплами для максимальної зручності розпилення в різних умовах.
Головні переваги обприскувача Forte CL-16A:
Автоматичний насос
Телескопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі
Регулятор обертів двигуна
Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
Невеликі габарити
Ергономічне виконання
Безшумна робота
Економна витрата препарату
Зручні регульовані шлейки
Повна комплектація
Характеристики
Вага
6.5 кг
Місткість акумулятора
8 Ач
Акумулятор
Свинцево-кислотний
Гарантія
1 рік
Дальність розпилення
До 12 м
Довжина розпилювальної трубки
65-110 см
Комплектація
• Обприскувач з розпилювальною трубкою • Три знімні розпилювальні сопла • Мірна склянка • Зарядний пристрій
Країна походження
Китай
Максимальний тиск
4 Bar
Матеріал вудки
Нержавіюча сталь
Напруга
12В
Наявність помпи
Так
Об'єм бака
16 л
Робочий тиск
2 Bar
Спосіб перенесення
Ранковий
Тип обприскувача
Акумуляторний
Час роботи від акумулятора
4 рік
Насадка Grunhelm CF-107E використовується в парі з акумуляторним обприскувачем для збільшення швидкості та дальності результатів роботи. Модель Grunhelm CF-107E оснащена двигуном з повітряною турбіною, що дозволяє розпорошувати рідину на відстань 6 метрів. Завдяки такій насадці зручно обприскувати дерева. З інших особливостей моделі варто відзначити наявність кнопки живлення та простоту в роботі. Насадка Grunhelm CF-107E - чудовий помічник у боротьбі зі шкідниками. Підходить для всіх акумуляторних обприскувачів.
ОСОБЛИВОСТІ:
простота експлуатації;
висока швидкість роботи;
велика дальність розпилення;
компактні розміри.
Характеристики:
Гарантія - 1 рік
Тиск - 2-4 бар
Харчування - від 12В
Спосіб перенесення - Ручний
Тип обприскувача - Акумуляторний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 6 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 178 ₴


