Електричний обприскувач Forte CL-12R швидко впорається з розпиленням рідких добрив для ягідних і фруктових культур. Цей обприскувач може працювати тривалий час від заряду акумулятора, показуючи високу продуктивність і даючи змогу розпилювати препарат у широкому радіусі. Регулювання потужності струменя розпилення дасть змогу максимально ефективно витрачати розчин як для оброблення великих площ, так і невеликих необроблених ділянок.
До 1.5 годин в одному заряді
Автоматичний насос
Телескопічна розпилювальна трубка з неіржавкої сталі
Зарядний пристрій
Характеристики
Вага
3 кг
Ємність акумулятора
1.3 Аг
Акумулятор
Свинцево-кислотний
Габарити (ШхГхВ)
Гарантія
1 рік
Довжина розпилювальної трубки
65-110 см
Комплектація
• Обприскувач • Телескопічна розпилювальна трубка з неіржавкої сталі • Зарядний пристрій • Інструкція • Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Максимальний тиск
4 Bar
Матеріал бака
Пластик
Матеріал вудки
Неіржавка сталь
Матеріал ручки
Пластик
Напруга
12 В
Об'єм бака
12 л
Робочий тиск
2 Bar
Способ переноса
Ранцевий
Тип насоса
Діафрагмяний
Тип обприскувача
Акумуляторний
Час роботи від акумулятора
1.5 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Довжина шланга | 115 см |
| Загальна вага | 6 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 2 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 254 ₴






