Електричний обприскувач Forte CL-12A
Електричний обприскувач Forte CL-12A швидко впорається з розпорошенням рідких добрив для обробки ягідних та фруктових культур. Цей обприскувач здатний працювати тривалий час від заряду акумулятора, показуючи при цьому високу продуктивність та дозволяючи розпорошувати препарат у широкому радіусі. Регулювання потужності струменя розпилення дозволить максимально ефективно витрачати розчин для обробки великих площ, так і невеликих необроблених ділянок.
- Насос Діафрагмовий
- Автоматична помпа
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- Регулятор тиску
Характеристики
Вага
6.5 кг
Ємність акумулятора
8 Ач
Акумулятор
Свинцево-кислотний
Габарити (ШхГхВ)
380х200х515 мм
Гарантія
1 рік
Дальність розпилення
До 12 м
Довжина розпилювальної трубки
65-110 см
Комплектація
• Обприскувач • 4 сопла насадки • Зарядний пристрій • Інструкція • Гарантійний талон
Країна походження
Китай
Максимальний тиск
4 Bar
Матеріал бака
Пластик
Матеріал вудки
Нержавіюча сталь
Матеріал ручки
Пластик
Напруга
12В
Наявність помпи
Так
Об'єм бака
12 л
Регулювання витрати рідини
Так
Робочий тиск
2 Bar
Спосіб перенесення
Ранцевий
Тип обприскувача
Акумуляторний
Час роботи від акумулятора
4 год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 6 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 285 ₴






