Обприскувач МРІЯ
Обприскувач МРІЯ призначений для хімічної обробки від комах - шкідників та хвороб рослин, плодово-ягідних дерев і кущів, овочевих та інших культур. Може працювати практично з усіма розчинами для обробки рослин, крім вапняного розчину. Для останнього рекомендується використовувати Marolex Profession Plus, спеціально розроблений для цього. Також його можна використовувати для поливу та позакореневого підживлення рослин, дезінфекції приміщень, миття вікон та машин.
Акумуляторний обприскувач МРІЯ полегшує експлуатацію за рахунок електронасоса, що працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою 12В. Акумулятор заряджається від зарядного пристрою, що входить до комплекту постачання.
Технічні характеристики:
Максимальний робочий об'єм - 9 л
Вид насоса – діафрагмовий гідронасос
Привід насоса - електричний - 12 В
Джерело живлення – акумулятор 12 В
Час безперервної роботи, не менше - 6-8 годин
Електроживлення зарядного пристрою – 220 В
Частота – 50 Гц
Запірний пристрій - кран
Вудка (штанга) - пластик
Довжина штанги - 110 см
Вага - 4,0 кг
Габарити - 21х 21х 55см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 6 м |
| Об'єм бака | 9 л |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Довжина шланга | 115 см |
| Загальна вага | 4 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 287 ₴









