|
Виробник |
Asel |
|
Потужність обігріву |
1800.0 (Вт) |
|
Кількість режимів роботи |
4 |
|
Колір корпусу |
Червоний |
| Країна виробник | Туреччина |
Опис
Нагрівач кварцовий «Asel Violet»
Asel Violet AHN-4119 Нагрівач кварцовий ультрафіолетовий.
Нагрівач Asel AH-4119 Violet
2 режими потужності: 900вт і 1800вт
Система вимкнення під час перекидання
Розміри ШхВхГ см 47х40х18
4 режими роботи:
900вт (2 трубки)
900вт + конвектор + зволожувач
1800 вт (4 трубки)
1800 Вт + конвектор + зволожувач
Особливості:
- Має чотири кварцові нагрівальні елементи
- Вбудований зволожувач повітря
- Індикатор рівня води
- Вбудований вентилятор для прискорення прогрівання приміщення
- Запобіжна система вимкнення у разі падіння
- Ручка забезпечує легкість перенесення
- 24 години безперервної роботи
- Не викликає головного болю
- Кварцові трубки не тріскаються навіть у разі потрапляння на них води
- Економний
- Мала вага
- Не спалює кисень і не утворює вуглекислого газу
- Забезпечує сприятливий вплив на організм у разі ревматизму та болів у спині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439,80 ₴


