Характеристики:
- Модель NEW 2022 Turbo
- Поворот яєць: aвтоматичний від 2 до 24 разів/добу;
- Блок керування: Інверторний
- Лоток перевороту: знімний
- Вентилятор: вбудований Turbo вентилятор
- Килимок/сітка (залежно від коплектації)
- Піддони для води 4 шт. або 1 шт. суцільної (залежно від коплектації)
- Діагностика помилок
- Додана діодна підсвітка в інкубаційній камері
- Обігрівання: тенове;

- Датчик вологості;

- Діапазон температури: 30 — 40 С;
- Режим роботи: тривалий;
- Живлення: 220В;
- Потужність: 80-100 Вт
- Частота: 50Гц;
- Габарити: 700 х 500 х 300;
- Вага: 5 кг.
- Інструкція
Місткість:🐣
курячих 72, гусячих 32, перепелиних 220.
Важливо!
Інкубатор має інверторний блок керування, що забезпечить плавний набір і зниження температури, у разі досягнення заданої температуричіп Теплус ДБЖ 220/50 ТА (В) Люкс не вимикається, а переходить на знижену потужність і дуже точно
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Курочка Ряба |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електромеханічний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.25 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 60 шт. |
| Індичі яйця | 70 шт. |
| Курячі яйця | 100 шт. |
| Качині яйця | 70 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 140 ₴








