
ІНКУБАТОР З МЕХАНІЧНИМ ПЕРЕВОРОТОМ ІНВЕРТОРНИЙ ТЕПЛУША 100 ІБ 220/50 (ЛАМПОВИЙ,МЕХАНІЧНИЙ,ВОЛОГОМІР)
1 799 ₴
- Немає в наявності
- +380 (97) 310-76-16
Інкубатор з механічним переворотом Інверторний Теплуша 100 ІБ 220/50 ЛМВ
Характеристики:
Поворот яєць: механічний
Блок керування: Інверторний
Лоток перевороту: знімний
Вентилятор: вбудований
Обігрів: ламповий;
Датчик вологості;
Діапазон температури: 30 - 40 С;
Режим роботи: тривалий;
Харчування: 220В;
Потужність: 80-100 Вт
Частота: 50Гц;
Габарити: 700х500х300;
Вага: 5 кг.
Інструкція
Місткість:
курячих 100, гусячих 40, перепелиних 290, качиних 80
Важливо!
Інкубатор має інверторний блок управління, що забезпечить плавний набір і зниження температури, при досягненні заданої температури інкубатор
Інкубатор з механічним переворотом Інверторний Теплуша 100 ІБ 220/50 ЛМВ
Характеристики:
Поворот яєць: механічний
Блок керування: Інверторний
Лоток перевороту: знімний
Вентилятор: вбудований
Обігрів: ламповий;
Датчик вологості;
Діапазон температури: 30 - 40 С;
Режим роботи: тривалий;
Харчування: 220В;
Потужність: 80-100 Вт
Частота: 50Гц;
Габарити: 700х500х300;
Вага: 5 кг.
Інструкція
Місткість:
курячих 100, гусячих 40, перепелиних 290, качиних 80
Важливо!
Інкубатор має інверторний блок управління, що забезпечить плавний набір і зниження температури, при досягненні заданої температури інкубатор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.25 град. |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 100 шт. |
| Гусячі яйця | 60 шт. |
| Качині яйця | 70 шт. |
| Індичі яйця | 70 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 270 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 1 799 ₴





