
ІНКУБАТОР З МЕХАНІЧНИМ ПЕРЕВОРОТОМ ІНВЕРТОРНИЙ ТЕПЛУША 100 ІБ 220/50 (ТЕН,МЕХАНІЧНИЙ,ВОЛОГОМІР)
2 050 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Інкубатор з механічним переворотом Інверторний Теплуша 100 ІБ 220/50 ТМВ
Характеристики:
- Поворот яєць: механічний
- Блок управління: Інверторний
- Лоток перевороту: знімний
- Вентилятор: вбудований
- Обігрів: теновий;

- Датчик вологості;

- Діапазон температури: 30 — 40 С;
- Режим роботи: тривалий;
- Харчування: 220В;
- Потужність: 80-100 Вт
- Частота: 50Гц;
- Габарити: 700х500х300;
- Вага: 5 кг
- Вет. Аптечка в подарунок

- Інструкція
Місткість:
курячих 100, гусячих 40, перепелиних 290, качиних 80
Важливо !
Інкубатор має инвенторний блок управління, що забезпечить плавний набір і зниження температури, при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша ІБ-100 220/50 ТМВ не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримувати температуру на заданому рівні постійно
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 100 шт. |
| Гусячі яйця | 60 шт. |
| Качині яйця | 70 шт. |
| Індичі яйця | 70 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 270 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴





