
Набір шампурів у кейсі "Компакт"
3 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: KS-7622
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Артикул | KS-7622 |
|---|---|
| Кількість предметів | 36 предметів |
| Комплектація набору | Дерев'яний кейс |
| Розмір кейсу | 74 × 24 × 10 см |
| Кількість шампурів | 6 шампурів |
| Товщина шампурів | 3 мм |
Комплектація:
- 6 шампурів 3 мм.
- дошка для нарізання
- опахало
- ніж мисливський
- сокира
- щипці
- турбо-запальничка
- фляга
- 6 чарок
- 6 виделок
- 6 ложек
- 6 тарілок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір шампурів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴



