Характеристики
| Артикул | KS-7508 |
|---|---|
| Кількість предметів | 39 предметів |
| Комплектація набору | Кейс із ніжками |
| Розмір кейса | 74 × 34 × 10 см |
| Кількість шампурів | 6 шампурів |
| Товщина шампурів | 3 мм |
Стильний подарунковий набір. Практично максимальна комплектація набору. Справжній хіт сезону.
Комплектація
- 6 шампурів завтовшки 3 мм.
- подвійний шампур
- виделка для зняття м'яса
- щипці для м'яса
- грати для риби
- запальничка
- сокира
- нож
- штопор
- 6 тарілок
- 6 виделок
- 6 ложок
- 6 металевих стопок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір шампурів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴









