Характеристики
| Артикул | KS-7506 |
|---|---|
| Кількість предметів | 40 предметів |
| Комплектація набору | Кейс із ніжками |
| Розмір кейсу | 74 × 34 × 10 см |
| Кількість шампурів | 6 шампурів |
| Товщина шампурів | 3 мм |
Комплектація:
- 6 шампурів
- 2 подвійних шампура
- грати
- сокира
- ніж
- вилка-ніж для зняття м'яса
- фляга
- 6 чарок
- 6 вилок
- 6 ложок
- 6 тарілок
- щипці
- турбо запальничка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір шампурів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴







