Характеристики
| Артикул | KS-7505 |
|---|---|
| Кількість предметів | 37 предметів |
| Комплектація набору | Кейс із ніжками |
| Розмір кейсу | 74 × 34 × 10 см |
| Кількість шампурів | 6 шампурів |
| Товщина шампурів | 3 мм |
Комплектація:
- 6 шампурів "Кізляр" завтовшки 3 мм;
- Виделка-ніж для зняття м'яса;
- Подвійні грати для риби;
- Ніж;
- Сокира з тісненням "Герб України";
- Турбозапальничка;
- Штопор;
- Щипці;
- Фляга;
- 6 виделок;
- 6 ложок;
- 6 тарілок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір шампурів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴








