-7%

ІНФРАКРАСНИЙ ОГРІВАЛЬНИЙ ASEL H 50-12 ( 2750 ВТ)
2 613,70 ₴
2 436,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Стан | Нове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елемента | Кварцовий |
| Тип керування | Механічний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 436,50 ₴
