
Мішок поліетиленовий 150 мкм 80*120 см 50 шт.
62,20 ₴
- В наявності
- Код: МЕШЗ0008
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцні поліетиленові мішки 150 щільності
Призначені для засолення овочів і зберігання продуктів. Абсолютно безпечні в контакті з харчовими продуктами, не токсичні. Не пропускають вологу. Міцні, стійкі до хімічних впливів.
Мішки використовують для промислових товарів. У побуті їх використовують для пакування різних сипучих харчових продуктів. Вони чудово захищають від забруднень і не дають просочитися волозі, у такий спосіб продовжуючи термін придатності продуктів. Мішки з поліетилену дуже легкі, але вони здатні витримувати вагу майже в 1000 разів більшу, ніж вони самі.
На сьогодні саме поліетиленові мішки показують найкращі експлатаційні характеристики, порівнятися з якими не вдалося більше жодному пакувальному матеріалу.
Продаж від 50 штук.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 1000 см |
| Довжина: | 1200 см |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Малюнки та написи | Без малюнків та написів |
| Товщина | 150 мкм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 800 см |
| Основні | |
| Матеріал | Полиэтилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62,20 ₴



