-7%

ЕЛЕКТРИЧНА СУШАРКА ДЛЯ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ НА 30 ЛІТРІВ 660 ВТ (7 ПІДДОНІВ, 1 ЛОТОК ДЛЯ ПАСТИЛИ)
3 050 ₴
2 830 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сушарка для овочів і фруктів 30 л + лоток для пастили в комплекті
Ця сушарка одна з найбільш продаваних сушарок для овочів і фруктів на ринку України. Таку популярність ця модель здобула завдяки потужному електродвигуну 650 ватів, великому завантаженню (комплектується сімома лотками, у кожен лоток можна навантажувати до 2 кг продуктів, підсумком виходить 14 кг), високій якості виготовлення (пластик дуже міцний, не плавиться й не видає сторонніх запахів)
Раціональний розподіл повітряних мас, ідеальне співвідношення потужностей двигуна до потужностей тіна, обладнання плавного контролю температур, подвійний захист від перевантажень, гарантуючи безпеку, одночасно неабияк спрощують процес експлуатації та перетворюють роботу з агрегатом на суцільне задоволення.
Характеристики сухарки
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність — 650 ватів
- Діапазон температур — 30-70 градусів
- Камера сушильна — 30 літрів
- Завантаження гранична — 14 кг
- Піддони — діаметр 39 см 7 штук
- Режим експлуатації — тривалий
- Захист від перегрівання — є
- Плавне регулювання температури — є
- Вага — 6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 30 л |
| Діаметр секцій | 390 мм |
| Висота секцій | 50 мм |
| Вид секцій | сітка, піддон, лоток |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 830 ₴






