
Плівка поліетиленова 100 мкм жовта 6м*50м "Планета Пластик" стабілізація 24 місяці
4 844 ₴
- В наявності
- Код: 12 П6Х50ПЛ100УФ24
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Поліетиленова теплична плівка стабілізована 24 місяці
З огляду на специфіку тепличного господарства, яке передбачає вирощування сільськогосподарських культур незалежно від погодних умов, одним із найпопулярніших різновидів покриття для теплиць вважається плівка зі світлостабілізатором. Стабілізатор уповільнює фото- та термохімічне старіння плівки.
Світлостабілізована теплична поліетиленова плівка забезпечує термін експлуатації від 3 до 6 сезонів (12 і 36 місяців), залежно від вимог покупця та відрізняється від звичайної плівки відсутністю прискореного старіння в рукавних складках.
Теплична поліетиленова плівка запобігає утворенню конденсату всередині теплиці, рівномірно розсіює сонячне світло.
Властивості поліетиленової тепличної плівки:
паронепроникність,
- водонепроникність,
- терморегуляція всередині теплиці,
- захист рослин від несприятливої погоди,
- захист рослин від комах, птахів, хатніх тварин,
- плівка еластична та міцна,
- морозостійкість.,
- використання для теплиць і парників,
- використання для укриття городу, грядки,
— ідеальна для розведення розсади.
ОФОРМАТИ ЗАКАЗУ НА ПЛЕНКУ ПОЛІЄТОВАНУ ТЕПЛИЧНУ ВИ МОЖЕТЕ НА САЙТІ, ВИЛЮВАТИ З МЕНЕДЖОРОМ ПО ТЕЛЕФОНА, НІМІРУ УКАЗАНЫ НА НАШИХ САЙТАХ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Планета Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
| Стан | Новий |
| Товщина плівки | 100 мкм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 6 м |
| Ширина рукава | 3 см |
| Вага | 28.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 844 ₴




