
Теплична плівка 100 мкм 6х50 м. поліетиленова прозора UV stab плівка для парників
5 670 ₴
- В наявності
- Код: АППБ0002
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Багатолітня теплична поліетиленова плівка ТМ "Shadow" виробляється з первинного ПВТ (поліетилен високого тиску).
При виготовленні поліетиленової плівки спеціального призначення, крім UV-стабілізатора, додаються антифог і поглинач інфра-червоного випромінювання. При використанні таких плівок водяна пара конденсується на поверхні в вигляді тонкого водяного шару, не впливаючи на проходження світла, зникає ймовірність опіків рослин через « ефект лінзи ». Проходження сонячних променів через краплі конденсату).
ІК-поглинач попереджає про втрату інфрачервоного випромінювання, надає вам змогу зберігати у теплиці рівномірну температуру (особливо вночі) і захист рослини, які чутливі до перепадів температур. Плівка характеризується високою стійкістю до атмосферних впливів і Ультрафіолету. Біла плівка з додаванням UV стабілізатора в наявності за найкращою ціною від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
| Стан | Новий |
| Товщина плівки | 100 мкм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 6 м |
| Ширина плівки в розвороті | 600 см |
| Ширина рукава | 300 см |
| Вага | 26 кг |
| Тип | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670 ₴



