
Мішок поліетиленовий 150мкм 65*100 50шт.
43 ₴
- В наявності
- Код: МЕШЗ00005
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцні поліетиленові мішки150 щільності
Призначені для засолення овочів і зберігання продуктів. Цілком безпечні у контакті з харчовими продуктами, не токсичні. Не пропускають вологу. Міцні, стійкі до хімічних впливів.
Мішки також застосовують для промислових товарів, але і в побуті використовуються для упаковки різних сипучих харчових продуктів. Вони відмінно захищають від забруднень і не дають волозі просочитися, продовжуючи, таким чином, термін зберігання продуктів.Мішки з поліетилену дуже легкі, однак, саме вони здатні витримувати навантаження, які майже в 1000 раз перевищує їх власну вагу.
На сьогоднішній день саме поліетиленові мішки показують кращі експлуатаційні характеристики, зрівнятися з якими не вдалося більше ні одного пакувального матеріалу. Продаж від 50 штук.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 1000 см |
| Довжина: | 1000 см |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Малюнки та написи | Без малюнків та написів |
| Товщина | 150 мкм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 650 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴



