
Пластикова сітка 12*14 пташка 1*50 метрів садова сітка
945 ₴
- В наявності
- Код: СПК00017
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купуючи Сітку 12*14 птичка 1*50 метров Ви отримуєте перевірену якість за доступною ціною
Ця сітка має квадратні комірки розміром 12 мм. на 14 мм, ширина становить 1 метр, а довжина в рулоні 50 метрів.
Сітка пташка переважно використовується для обладнання вольєрів для свійської й екзотичної птиці. Також дуже зручно використовувати цю сітку для захисту кущів малини, полуниці, суниці та дерев, особливо ягідних, від птахів шкідників. Сітку пташка можна використовувати й у декорі клумб і в облаштування присадибної ділянки.
Сітка виготовлена з високоякісного поліетилену, тому вона не іржавіє й не схильна до корозії. Завдяки УФ-стабілізатору, що входить до складу сітки, термін експлуатації становить до 5 років!!
Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку купити та заповніть всі дані для відправлення! Доставка сітки 12*14 пташка 1*50 метрів здійснюється всіма транспортними компаніями за короткий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина комірки | 14 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Ширина комірки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 50 см |
| Тип сітки | Забірна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴




