Обприскувач акумуляторний 12 л МРІЯ ОЕ-12(А) 12
(12 В; розсувна вудка 115 см)
Гарантія 24 місяці!
Обприскувач МРІЯ ОЕ-12(А) ефективний у боротьбі з шкідниками рослин, а також може бути використаний для багатьох інших господарських цілей. Оснащений акумуляторною батареєю, що дозволяє працювати з обприскувачем до 9 годин без підзарядки і прокачати 400 - 480 кг хімікатів або будь-якої іншої рідини.
Автоматичний режим роботи - при натисканні на рукоятку, насос автоматично вмикається, створюючи потрібну для роботи тиск. Після розпилення, відпустивши рукоятку розпилювача, насос автоматично зупиняється і готовий до наступного циклу роботи.
Ергономічний дизайн - корпус бака повторює форму людської спини, що дозволяє працювати протягом довгого часу.
Мембранний насос високого тиску з автоматичним клапаном захисту має довгий термін служби і дуже компактний.
Комплектація МРІЯ ОЕ-12(А):
-Обприскувач
-Паспорт
- Вудка 115 см
-Шланг
-плечові Ремені з м'якими підкладками
-комплект прокладок
-фільтр у заливну горловину
-зарядний пристрій 1А
-4 насадки
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип: | Акумуляторний обприскувач |
| Об'єм: | 12 л. |
| Тип двигуна: | електричний, 12в |
| Акумулятор: | 12 в, 8 а/год |
| Зарядний пристрій: | 90-240 в, 50/60 Гц, DC 12v 1.0 A |
| Час заряду, приблизно: | 8 років |
| Час роботи від повного заряду, приблизно: | 6 років |
| Тиск: | 0,15 — 0,40 Мбар |
| Режим роботи насоса: | автоматичний |
| Регулятор тиску | + |
| Розсувна вудка: | 115 см. |
| Матеріал вудки: | нержавіюча сталь |
| Насадки: | секторна віялова, конічна подвійна, конічна одинарна, струменево-туманна регульована |
| Спосіб транспортування (перенесення): | за спиною (ранцевий) |
| Дальність (радіус) розпилення, м: | до 8 (режим "струмінь") |
| Довжина шлангу, м: | 1,35 |
| Максимальна температура часток рідини, °C: | 35 |
| Регулювання струменя розпилення | + |
| Вага нетто/брутто: | 4.5/4.86 кг. |
| Розмір: | 36х18.5х42.5 див. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Країна виробник | Україна |
| Дальність/радіус обприскування | 14 м |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 135 см |
| Загальна вага | 4.86 кг |
| Об'єм бака | 12 л |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятора | 8 А·год |
| Тривалість автономної роботи | 6 час |
| Продуктивність | 3.5 літр/хв |
- Ціна: 1 349 ₴







