КОНВЕКТОР ТЕРМИЯ 1,5 ВТ МБШ ВЛАГОЗАЩИЩЕННЫЙ
Електричний нагрівач для кімнат до 20 м2 з високою вологістю. Ідеально підійде для обігріву ванних кімнат, маленьких передбанників саун, роздягальників та душових в басейнах та інших проходових приміщень.
Особливість обігрівача не тільки в конструкції TEN, а й у матеріалі виробництва. За допомогою нержавіючої сталі українського прокату виробник може дати гарантію на п’ять років праці. При правильній експлуатації, електричний конвектор Термія 1,5 кВТ мбш Прослужить набагато більше об’язаного строку.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Електричний захист від перегрів і бризок конвактор для будинку Термія 1,5 повністю пожежником. ТЕН в оригінальному корпусі, покритому білою площиною емалі. Легок у відставці і впродовж усього терміну служби виглядає як новий при правильному догляді.
Вихід тепла відбувається через зварну ґрати на передній панелі.
Особливості ЕВНА Термия 1,5 кВТ мбш
- Термостат для підтримки постійної температури
- Автовідключення
- Система захисту від замерзання
- Додаткова ізоляція проводів
- Тривалий термін служби до 10 років
- Гарантія виробника 5 років
- Розміри 49x45x10
Електричний обігрівач Термія Корисно також використовувати у звичайній кімнаті. Він не пересушує повітря, швидко нагрівається і споживає лише 1,5 кВт електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 2 030 ₴


