КОНВЕКТОР ТЕРМІЯ 0,5 КВТ МБШ ВЛАГОЗИЧНИЙ
Електричний нагрівач для кімнат до 8 м 2 з високою вологістю. Ідеально підійде для обігрівання ванних кімнат, невеликих передбанників саун, роздягальень і душових у басейнах та інших прохідних приміщень.
Особливість нагрівача не тільки в конструкції ТЕНа, а й у матеріалі виготовлення. Завдяки неіржавкій сталі українського прокату, завод виробник може дати гарантію на 5 років роботи. У разі правильної експлуатації, електричний конвектор Термія 0,5 кВТ мбш слугуватиме набагато більше зумовленого терміну.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Захист від перегрівання та бризкозахищений корпус роблять електричний конвектор для дому Термія 0,5 повністю пожежобезпечним. ТЕН захований в оригінальному корпусі, покритому білою порошковою емаллю. Легкий у догляді та впродовж усього терміну експлуатації має вигляд, як новий у разі правильного догляду.
Вихід тепла відбувається через зварну решітку на передній панелі.
ОСОБЛИВОСТІ ЕВНА ТЕРМІЯ 0,5 КВТ МБШ
- Термостат для підтримання постійної температури
- Автовимкнення
- Система захисту від замерзання
- Додаткова ізоляція дротів
- Тривалий термін експлуатації до 10 років
- Гарантія від виробника 5 років
- Розміри 40*45*10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 110 мм |
- Ціна: 1 840 ₴


