КОНВЕКТОРИ ОТРИМАННЯ «ТЕРМІЯ» ЕВНА-2,5/230 (С)
— призначений для використання як основного або додаткового джерела тепла для обігріву житлових, адміністративних і виробничих приміщень. Обігріває приміщення завдяки природній конвекції повітря.
Настінні електричні нагрівачі «Термія» мають особливу конструкцію закритих нагрівальних елементів зі спеціальними ламелями з алюмінієвого сплаву, що забезпечують порівняно низьку температуру їхньої поверхні.
Електричні конвектори вирізняються елегантним дизайном, невеликими розмірами, легкістю встановлення, можливістю експлуатації без постійного нагляду. Висока надійність і безпека гарантуються застосуванням комплектуючих провідних європейських фірм.
Відмітною особливістю електроконвекторів «Термія» є інтенсивне обігрівання приміщення, зумовлене спеціально розробленою конструкцією приладів, що прискорює природну циркуляцію повітря в приміщенні з забезпеченням швидкого прогрівання приміщення на всьому об'ємі. Високий ступінь економності приладів досягнутий завдяки великій площі теплообміну й ефективному природному обдуванню повітряним потоком нагрівального елемента.
Застосування високоточних пристроїв регулювання й контролю температури (термостатування) приміщення, застосування матеріалів із високою тепловіддачею дали змогу в електроконвекторах «Термія» усунути непровідні втрати тепла та досягти найкращих в своєму класі величин витрати тепла 50-60 Вт/м2 (за умови стандартної теплоізоляції приміщення). Електроконвектори обладнані термостатом, що має спеціальний режим роботи «*» Anti Frost, який дає змогу тривалий час підтримувати температуру в приміщенні на рівні +5 — +7 0 °C, чим унеморожування його (промерзання).
Брак у конструкції рухомих деталей, продуманий дизайн корпусу та спеціальна конструкція нагрівачів дали змогу повністю виключити шуми під час роботи приладів. Порівняно низька у своєму класі виробів температура лицьової панелі, відсутність гострих кутів на корпусі приладу виключають можливе травмування в процесі експлуатації приладу. Пожежна безпека електроконвекторів гарантована вбудованим захистом від перегрівання з автоматичним перезапуском.
Настінні електричні нагрівачі «Термія» можуть бути встановлені з використанням монтажних кронштейнів на стіну або на поверхню підлоги за допомогою спеціальних активних або пасивних опор. Доступні три варіанти виготовлення корпусів за висотою — 460, 450 і 340 мм.
Електроконвектори пофарбовані сучасними екологічно чистими порошковими оплавлюваними емалями, що гарантують високу якість зовнішнього вигляду упродовж усього терміну експлуатації. Колір згідно з альбомом еталонних відтінків RAL — сніжно-білий (RAL 9003).
Велика кількість виконань. Для задоволення будь-яких запитів споживача в лінійці виробленої продукції є понад 300 варіантів виконання. Настінні електроконвектори вирізняються розмірами, потужністю, ступенем захисту оболонки, ступенем електробезпеки, можливістю використання як у настінному (установлення на кронштейни), так і в підлоговому варіанті (пасивні або активні опори).
Переваги:
- Унікальний нагрівальний елемент стрічкового типу з ККД 99%.
- Термостат для встановлення й автоматичного підтримання температури в приміщенні.
- Обмежувач температури вихідного повітря.
- Система захисту приміщення від заморожування.
- Не «спалює» кисень і не осушує повітря.
- Вихід нагрітого повітря на передній панелі.
- Номінальна напруга електроживлення 220 В, 50 Гц.
- Мінімальний термін експлуатації — 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від замерзання | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 999 ₴


