
ОБПРИСКУВАЧ РУЧНИЙ ЛЕМІРА ОП-202-6Л 02
655 ₴
- Готово до відправки
- Код: ОП-202-02 6Л
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Загальні характеристики | |
| Вид | Обприскувач, помповий, неоплачений, 6 л |
| Розпилення | до 1.8 м, 3 бар, з регулюванням струменя |
| Інше | |
| Розпилююча трубка | 1 м, вузька, з алюмінію |
| Розміри (ШхВхГ) | 510x206x206 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Загальна вага | 1.8 кг |
| Об'єм бака | 6 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Тип обприскувача | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴
