Характеристики
- Два режими нагрівання 1000/2000 Вт
- LED дисплей
- Дистанційне керування
- Регульований термостат
- Керамічний нагрівальний елемент
- Автоматичні жалюзі
- Підтримка заданого режиму
- Таймер на 8 годин
- Захист від перегрівання
- Термовимикач для додаткової безпеки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴




