Обприскувач Мрія 2л ручний садовий з акумулятором на два літри з індикацією зарядки. Прекрасно підходить для обробки закритих ділянок (парник, теплиця, кімната), а також для відкритих (сад, город, балкон). Має невелику вагу та для великої зручності дуже зручна ергономічна ручка тримач. З легкістю та мобільно переноситься на ділянці, дозволяє маневрувати не витрачаючи багато зусиль.
За допомогою зрошувача ви зможете поливати, зрошувати, підгодовувати, хімічно обробляти ваші квіти, кущі овочів і фруктові дерева. Струмінь регульований від прямого режиму до розпорошеного під 90 градусів. Заряду акумулятора достатньо для роботи протягом 5 годин.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• об'єм – 2 л
• індикатор заряду-дисплей
• довжина вудки – 50 см.
• вага порожнього обприскувача – 0,6 кг
• акумулятор – 18650, 2200 мАг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• форсунки -1шт
• шнур для заряджання Type-C
• телескопічна вудка,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буковина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 115 см |
| Загальна вага | 6 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 788 ₴








