Характеристики
| Артикул | KS-7613 |
|---|---|
| Кількість предметів | 17 предметів |
| Комплектація набору | Дерев'яний кейс |
| Розмір кейсу | 74 × 24 × 10 см |
| Кількість шампурів | 8 шампурів |
| Товщина шампурів | 3 мм |
Комплектація:
- 8 шампурів - 3 мм
- тактичний ніж (ніж, компас, кресало, свисток, огнієво)
- фляга
- запальничка патрон
- штопор
- ліхтарик
- 4 чарки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір шампурів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴





