Характеристики
| Артикул | KS-7619 |
|---|---|
| Кількість предметів | 15 предметів |
| Комплектація набору | Кейс із ніжками |
| Розмір кейсу | 74 × 24 × 10 см |
| Кількість шампурів | 6 шампурів |
| Товщина шампурів | 3 мм |
Комплектація:
- 6 шампурів (3 мм)
- подвійний шампур
- ніж для зняття м'яса
- турбо-запальничка
- ніж
- щипці для м'яса
- штопор-відкривачка
- тесак
- дерев'яна дошка для різання
- дерев'яний кейс із ніжками (кейс-стіл).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір шампурів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴






