Характеристики
| Артикул | KS-7605 |
|---|---|
| Кількість предметів | 39 предметів |
| Комплектація набору | Дерев'яний кейс |
| Розмір кейсу | 74 × 24 × 10 см |
| Кількість шампурів | 8 шампурів |
| Товщина шампурів | 3 мм |
Комплектація:
- 8 шампурів
- 6 тарілок
- 6 вилок
- 6 ложок
- 6 чарок
- фляга
- турбо запальничка
- ніж
- дошка для нарізання
- щипці для м'яса
- штопор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір шампурів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴




