-14%

Конвектор електричний SILVER Crown HCT-1112, 2000 Вт з вентилятором
1 639,10 ₴
1 417,60 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Основні характеристики Електроконвектор Silver Crown Turbo HCT 1112 (2000Вт)
| Виробник |
Silver Crown |
| Потужність обігріву |
2000 Вт |
| Тип нагрівального елемента |
Стрічкувальний (гольчастий) |
| Кількість режимів роботи |
3 |
| Рекомендована площа приміщення |
25 кв.м |
| Терморегулятор |
Да |
| Тип терморегулятора |
Плавний |
| Тип керування |
Механічний |
| Колір корпусу |
Білий |
| Країна виробник |
Туреччина |
| Гарантійний термін |
12 міс |
| Стан |
Нове |
Режими роботи -750-1250-2000Вт
ніжки-да
вентилятор — так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417,60 ₴




