| Виробник | Asel |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елемента | Кварцовий |
| Рекомендована площа приміщення | 25.0 (кв.м) |
| Тип керування | Механічний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Особливості | Вбудований вентилятор |
| Безпека | Вимкнення у разі падіння |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12(мес) |
| Стан | Нове |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 50.0 (Гц) |
| Коліщатка | Немає |
| Технічні характеристики | |
| Коефіцієнт корисної дії | 90.0 (%) |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP44 |
| Напруга мережі | 220-240В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470.0 (мм) |
| Ширина | 400.0 (мм) |
| Глибина | 180.0 (мм) |
| Вага | 4.0 (кг) |
Опис
Інфрачервоний нагрівач Violet HQ1205S 1800Вт швидко нагріє приміщення площею до 20 м2. Завдяки інфрачервоному випромінюванню та за допомогою вентилятора тепло рівномірно розподіляється на всій площі. Прилад має 4 режими роботи. Зверху розміщена зручна ручка для перенесення. Обладнаний системою вимкнення під час перекидання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151,80 ₴





