
ЕЛЕКТРИЧНА СУШАРКА ДЛЯ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ НА 30 ЛІТРІВ 660 ВТ (7 ПІДДОНІВ, 1 ЛОТОК ДЛЯ ПАСТИЛИ)
3 050 ₴
2 830 ₴
- Готово к отправке
- +380 (97) 310-76-16
Сушарка для овочів і фруктів 30 л + лоток для пастили в комплекті
Ця сушарка одна з найбільш продаваних сушарок для овочів і фруктів на ринку України. Таку популярність ця модель здобула завдяки потужному електродвигуну 650 ватів, великому завантаженню (комплектується сімома лотками, у кожен лоток можна навантажувати до 2 кг продуктів, підсумком виходить 14 кг), високій якості виготовлення (пластик дуже міцний, не плавиться й не видає сторонніх запахів)
Раціональний розподіл повітряних мас, ідеальне співвідношення потужностей двигуна до потужностей тіна, обладнання плавного контролю температур, подвійний захист від перевантажень, гарантуючи безпеку, одночасно неабияк спрощують процес експлуатації та перетворюють роботу з агрегатом на суцільне задоволення.
Характеристики сушарки
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність — 650 ватів
- Діапазон температур — 30-70 градусів
- Камера сушильна — 30 літрів
- Завантаження гранична — 14 кг
- Піддони — діаметр 39 см 7 штук
- Режим експлуатації — тривалий
- Захист від перегрівання — є
- Плавне регулювання температури — є
- Вага — 6 кг
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Количество секций | 7 |
| Объем | 30 л |
| Диаметр секций | 390 мм |
| Высота секций | 50 мм |
| Вид секций | сетка, поддон, лоток |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Встроенный вентилятор | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: 2 830 ₴






