
СУШАРКА ЕЛЕКТРИЧНА ДЛЯ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ ВІТЕРЕЦЬ-2 (600 ВТ 30 Л НА 6 СЕКЦІЙ)
3 450 ₴
3 150 ₴
- Готово к отправке
- +380 (97) 310-76-16
Побутові сушарки Вітерець-2 досить відомі в колах шанувальників сухофруктів своєю ефективністю і простотою застосування, вони з легкістю можуть висушити великий обсяг продуктів і зберегти максимум корисних властивостей овочів, ягід, грибів, зелені та фруктів.
Оброблення продуктів відбувається способом конвекції, нагріте повітря нагнітається вентилятором у контейнери з продуктами, осушуючи їх. Такий метод дає змогу швидко обробити та краще зберегти натуральні смакові якості літніх продуктів.
Веток має практичний терморегулятор, здатний задати температуру оптимальної обробки, регулювання можливе в межах 30-70 градусів.
Характеристики
Потужність: 600 Вт
Електроживлення: 220 В
Сумарний об'єм сушильної камери: 30 л
Тип: конвективна
Вбудований вентилятор: так
Регулювання температури: від 30 до 70 °C
Режим холодного повітря: так
Терморегулятор: так
Захист від перегрівання: так
Час сушіння: від 3 до 14 годин
Відстань між секціями: 50 мм
Покажчик часу на кришці: так
Інформація на кришці за рекомендованими умовами та температурними режимами сушіння основних продуктів: так
Довжина шнура: 1.5 м
Висота: 47 см
Діаметр: 39 см
Вага 6.0 кг
Колір білий
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Количество секций | 6 |
| Объем | 30 л |
| Диаметр секций | 390 мм |
| Высота секций | 50 мм |
| Вид секций | сетка, поддон, лоток |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Встроенный вентилятор | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Цвет корпуса | Белый |
- Цена: 3 150 ₴







