Купуючи Сітку 12*12 парканну 1.0*20 метрів Ви отримуєте перевірену якість за доступною ціною
Ця сітка має осередки форми ромба розміром 12 мм. на 12 мм, ширина становить 1.0 метра, а довжина в рулоні 20 метрів.
Сітка виконана з високоякісного поліетилену, тому вона не іржавіє і не піддається корозії. Застосування парканної сітки дуже різноманітно, так як Ви можете використовувати як на дачних ділянках, в садах і на клумбах, так і на будівельних майданчиках, окремо розташованих приватних територіях.
Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку купити та заповніть всі дані для відправки! Доставка здійснюється всіма транспортними компаніями в короткий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина комірки | 15 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Призначення сітки | Універсальна |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Ширина комірки | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 см |
| Тип сітки | Універсальна |
| Колір | Темно-зелений |
| Ширина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893,10 ₴





