
Сітка 20*20 пластмасова 1.5х20 м (зелена) квадрат парканна універсальна сітка
2 112 ₴
- Готово до відправки
- Код: СПК00008
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи Сітку 20*20 пластмасова 1.5*20 метрів (квадрат) Ви отримуєте перевірену якість за доступною ціною
Ця сітка має осередки форми ромба розміром 20 див. на 20 див, ширина становить 1.5 метра, а довжина в рулоні 20 метрів.
Сітка виконана з високоякісного поліетилену, тому вона не іржавіє і не піддається корозії. Застосування парканної сітки дуже різноманітно, так як Ви можете використовувати як на дачних ділянках, в садах і на клумбах, так і на будівельних майданчиках, окремо розташованих приватних територіях.
Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку купити та заповніть всі дані для відправки! Доставка здійснюється всіма транспортними компаніями в короткий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина комірки | 20 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Призначення сітки | Універсальна |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Колір | Зелений |
| Ширина комірки | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 см |
| Тип сітки | Універсальна |
| Ширина | 1.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112 ₴


