
Сітка 10*10 пластикова 1.0х20 м (зелена) квадрат універсальна садова сітка
1 746 ₴
- Немає в наявності
- Код: СПК00002
+380 (95) 310-76-16
- +380 (97) 310-76-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи Сітку 10*10 пластмасову 1.0*20 метрів (квадрат) Ви отримуєте перевірену якість за доступною ціною
Ця сітка має осередки форми ромба розміром 10 мм на 10 мм, ширина становить 1.0 метр, а довжина в рулоні 20 метрів.
Сітка виконана з високоякісного поліетилену, тому вона не іржавіє і не піддається корозії. Застосування парканної сітки дуже різноманітно, так як Ви можете використовувати як на дачних ділянках, в садах і на клумбах, так і на буудівельних майданчиках, окремо розташованих приватних територіях.
Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку купити та заповніть всі дані для відправки! Доставка здійснюється всіма транспортними компаніями в короткий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина комірки | 10 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Призначення сітки | Універсальна |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Колір | Зелений |
| Ширина комірки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 см |
| Тип сітки | Універсальна |
| Ширина | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746 ₴


