Купуючи Сітку 10*10 парканну 1.5*20 метрів Ви отримуєте перевірену якість за доступною ціною
Ця сітка має комірки форми ромба розміром 10 мм. на 10 мм, ширина становить 1.5 метра, а довжина в рулоні 20 метрів.
Сітка виготовлена з високоякісного поліетилену, тому вона не іржавіє й не схильна до корозії. Застосування парканної сітки дуже різноманітне, позаяк Ви можете використовувати як на дачних ділянках, у садах і на клумбах, так і на будіведьних майданчиках, що окремо стоять на приватних, територіях.
Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку купити та заповніть всі дані для відправлення! Доставка здійснюється всіма транспортними компаніями за короткий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина комірки | 10 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Призначення сітки | Універсальна |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Ширина комірки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 см |
| Тип сітки | Універсальна |
| Колір | Темно-зелений |
| Ширина | 1.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 318,40 ₴




