
ОБПРИСКУВАЧ АКУМУЛЯТОРНИЙ 12 Л МРІЯ ОЕ-12(А) PROFESSIONAL 12 В
1 649 ₴
1 349 ₴
- Готово к отправке
- +380 (97) 310-76-16
Обприскувач акумуляторний 12 л МРІЯ ОЕ-12(А) 12
(12 В; розсувна вудка 115 см)
Гарантія 24 місяці!
Обприскувач МРІЯ ОЕ-12(А) ефективний у боротьбі з шкідниками рослин, а також може бути використаний для багатьох інших господарських цілей. Оснащений акумуляторною батареєю, що дозволяє працювати з обприскувачем до 9 годин без підзарядки і прокачати 400 - 480 кг хімікатів або будь-якої іншої рідини.
Автоматичний режим роботи - при натисканні на рукоятку, насос автоматично вмикається, створюючи потрібну для роботи тиск. Після розпилення, відпустивши рукоятку розпилювача, насос автоматично зупиняється і готовий до наступного циклу роботи.
Ергономічний дизайн - корпус бака повторює форму людської спини, що дозволяє працювати протягом довгого часу.
Мембранний насос високого тиску з автоматичним клапаном захисту має довгий термін служби і дуже компактний.
Комплектація МРІЯ ОЕ-12(А):
-Обприскувач
-Паспорт
-Вудка 115 см
-Шланг
-плечові Ремені з м'якими підкладками
-комплект прокладок
-фільтр у заливну горловину
-зарядний пристрій 1А
-4 насадки
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип: | Акумуляторний обприскувач |
| Об'єм: | 12л. |
| Тип двигуна: | електричний, 12в |
| Акумулятор: | 12в, 8 а/ч |
| Зарядний пристрій: | 90-240 в, 50/60 Гц, DC 12v 1.0 A |
| Час заряду, приблизно: | 8 год |
| Час роботи від повного заряду, приблизно: | 6 год |
| Тиск: | 0,15 - 0,40 Мбар |
| Режим роботи насоса: | автоматичний |
| Регулятор тиску | + |
| Розсувна вудка: | 115см. |
| Матеріал вудки: | нержавіюча сталь |
| Насадки: | секторна віялова, конічна подвійна, конічна одинарна, струменево-туманна регульована |
| Спосіб транспортування (перенесення): | за спиною (ранцевий) |
| Дальність (радіус) розпилення, м: | до 8 (режим "струмінь") |
| Довжина шлангу, м: | 1,35 |
| Максимальна температура часток рідини, °C: | 35 |
| Регулювання струменя розпилення | + |
| Вага нетто/брутто: | 4.5/4.86 кг. |
| Розмір: | 36х18.5х42.5 див. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мрія |
| Страна производитель | Украина |
| Дальность/радиус опрыскивания | 14 м |
| Длина распылительной трубки | 115 см |
| Длина шланга | 135 см |
| Общий вес | 4.86 кг |
| Объем бака | 12 л |
| Регулировка струи распыления | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Цвет | Зелёный |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Продолжительность автономной работы | 6 час |
| Производительность | 3.5 литр/мин |
- Цена: 1 349 ₴






