КОНВЕКТОР ТЕРМІЯ 2 ВТ МБШ ВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ
Електричний нагрівач для кімнат до 25м 2 з високою вологістю. Ідеально підійде для обігріву ванних кімнат, невеликих предбанников саун, роздягальнях і душових у басейнах та інших прохідних приміщень.
Особливість обігрівача не тільки в конструкції Тена, а й у матеріалі виготовлення. Завдяки нержавіючої сталі українського прокату, завод виробник може дати гарантію на 5 років роботи. При правильній експлуатації, електричний конветор Термія 1 кВТ мбш прослужить набагато більше обумовленого терміну.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Захист від перегріву і брискозахищеність корпус, роблять електричний конвектор для будинку Термія 2 повністю пожежобезпечним. ТЕН захований в оригінальному корпусі, покритим білою порошковою емаллю. Легкий у догляді та на протязі всього строку служби виглядає як новий при правильному догляді.
Вихід тепла відбувається через зварну сітку на передній панелі.
Особливості Термія ЭВНА 2 кВТ мбш
- Термостат для підтримання постійної температури
- Автовідключення
- Система захисту від замерзання
- Додаткова ізоляція проводів
- Тривалий термін служби до 10 років
- Гарантія від виробника 5 років
- Розміри 74х45х10
Электрический обогреватель Термия пригоден для использования и в обычной комнате. Он не пересушивает воздух, быстро нагревается и потребляет всего 2 кВт электроэнергии.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 2 299 ₴


