КОНВЕКТОРИ ОПАЛЕННЯ ЕЛЕКТРИЧНІ ТЕРМІЯ ЭВНА-0,5 КВТ (МШ) ОПИС.
ЭВНА-0,5/230 С2 (мш) - електроконвектор настінний з автоматичним регулюванням температури в приміщенні, м - без регулятора потужності, ш - з штампованої ґратами, С2 - ІІ клас захисту від ураження електричним струмом. Електроконвектор настінний "ТЕРМІЯ" призначений для використання в якості основного або додаткового джерела тепла для обігріву житлових, адміністративних і виробничих приміщень. Обігріває приміщення за рахунок природної конвекції повітря. Конвектор відрізняється елегантним дизайном, невеликими розмірами, легкістю установки, можливістю експлуатації без постійного нагляду. Висока надійність і безпека забезпечуються застосуванням комплектуючих ведучих європейських фірм.
ХАРАКТЕРИСТИКИ МОДЕЛІ:
- Виробник: Термія
- Тип: конвектор
- Потужність, кВт: 0,5
- Нагрівальний елемент: Zigzag (голчастий)
- Установка: настінний, підлоговий
- Розмір приміщення (при висоті не більше 3 м), м2: 5 (основний обігрів), 8 (додатковий обігрів)
- Кількість режимів обігріву: 1
- Мобільність: стаціонарна установка, вільне переміщення
- Размеры (ВхШхГ), мм: 450x400x110
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 110 мм |
- Ціна: 1 600 ₴


